27 Ağustos 2014 Çarşamba

RAHMİ FIÇICI FİRMA HAKKINDA


Uzun yıllardır bilişim sektöründe çalışan profesyonel bir ekip tarafından kurulan Artpro edinilen tecrübelerin müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla yeniden sektöre döndürülmesini amaçlamaktadır.
Temel faaliyet alanlarımız olan IP Telephony, Çağrı Merkezi, Video Konferans uzak ve yerel alan ağları ve yapısal kablolama hizmetleridir. Bu hizmetleri sunarken müşterilerimizin iş süreçlerini ve ihtiyaçlarını ne kadar iyi anlayıp ne kadar fazla entegre olursak verimliliklerini ve rekabet güçlerini aynı oranda artıracağımızın bilincindeyiz.
Daha fazla müşteri memnuniyeti için daha fazla dinliyor,  daha fazla efor sarfediyor ve en uygun teknolojiyi sunmak için çabalıyoruz.
Büyüyen ekonomiyle birlikte hızla artan rekabet, tüm sektörlerde zorlayıcı unsur olarak ortaya çıkarken en doğru teknolojiyi, en uygun fiyata, en verimli haliyle kullandırmak bu sayede müşterilerimizin rekabet güçlerini artırmalarına katkıda bulunmak temel vizyonumuz.

Asla vazgeçmeyeceğimiz özelliğimiz bilişim sektöründe güvenilir, yenilikçi, proaktif ve katma değer sağlayıcı bir firma olmak ve hep öyle kalmak olacak.
Alanlarında dünya liderleri olan firmaların çözümleriyle sayısız başarı hikayesine imza atan ekibimiz, artan tecrübe ve yetkinliğiyle yeni başarı hikayeleri oluşturmaya devam edecek.

Rahmi FICICI
05323427110


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder